GardeTech VAC1200K

1.5 m
Výkon
1200 W

• Dobrý výkon, veľký objem na absorbaciu odpadu, popola

• plastová rúčka sa rozpadla hneď prvý deň, a filter vpadol do nádržky všetky sadze v miestnosti,otras taký nepodarok som ešte nezažila

všetko zle

Dĺžka kábla
1.5 m
Výkon
1200 W

Kozubový nerezový vysávač popola s výkonom 1200 W je vhodný pre použitie u grilov, krbov , atď. Môžete s ním vysávať studený popol z ohniska, látky z kachlí na drevo či uhlie, popolníky a opekanie.

Tento & nbsp; kompaktný vysávač disponuje viacnásobným systémom vzduchového filtra , ktorý zaisťuje hygienické čistenie.

Vysávač popola má praktické kolieska pre jednoduchú manipuláciu a je opatrený káblom v dĺžke 1,5 m.

Je možné s ním vysávať popol do teploty 40 ° C.

Parametre:

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Dobrý výkon, veľký objem na absorbaciu odpadu, popola

všetko zle

• výkon

Není k dostaniu na tento typ vysávača filter

• lacny
    • nemá ochranu, strašne kope statická elektrika pri dotknutí vysavača
    • zlý filter
    • umele kolieska stale vypadavaju
    • hadica nie dobre tesní
    • prepusta sadze a popol do miestnosti

Chalani to myslíte vážne s Vašimi recenziami, že ste s tymto šmejdom spokojní???
    Ja sa normalne bojím ked ho idem zapnut, ze co sa zase bude diat. Napr. včera som ho zapol a cez vrchné otvory vypúštania vzduchu začalo zrazu fukat popol a sadzu po celej obyvačke! A to za 3 sekundy kym som ho stihol vypnut bola cela izba čierna ! Potom som ho otvoril, ze co sa deje, tak som zistil, že na vrchu vyberatelneho filtra vypadla taka plechova zatka. Skúšal som ju tam zamontovat naspat ale nejde. Tak som ju trochu pokrivil ale aj tak ked vysávam tak sú v izbe cítiť sadze!
    Uz je to mesiac co som ho kupil, ale som uz z toho na NERVY ŠMEJD MEJD IN ČINA!

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• tovar zatial funguje bezvad 100 %

• silný výkon

celkovo spokojnosť

• , zakúpené v HEJ.sk

• Pomer cena a vykon+ kvalita, prevedenie

+ spokojný, vykon, cena

• za tie peniaze nieje o čom
    • nedodané príslušenstvo

Som nadmieru spokojný s výrobkom