Gardetech VAC1000

Príkon
Fukár
Výkon

• , zakúpené v DigiTel HS

Zatiaľ sme spokojní , dobrá cena výrobku a na povysávenie popola z krbu úplne stačí.

• , zakúpené v BONUSKO

Dobre parametre - dobra cena.
    Ak by som mal este raz kupovat vysavac na popol urcite by to bol tento typ alebo nieco velmi podobne.
    Som s nim velmi spokojny a nemenil by som ( aj ked nepoznam konkurencne vyrobky ).

Objem misy
Fukár
Výkon

Ocenenie

Produkt roku 2019 - Top v kategórii

Výkonný a kompaktný vysávač popola Gardetech VAC1000 je vhodným pomocníkom ku každému krbu, grilu či kotlu.

Vysávač môže vysávať popol až do teploty 40 ° C a do jeho nádoby sa zmestí až 18 l materiálu. Viacnásobný systém vzduchového filtra zaručuje hygienické čistenie. S pomocou vysávača môžete vysávať studený popol z ohniska, odpad z kachlí na drevo alebo uhlie, popolníky a grily.

Pripojenie vysávača prebieha cez elektrický kábel s dĺžkou 1,5 metra.

Parametre:

• Menovité napätie: 220-240V AC
  • Menovitá frekvencia: 50 / 60Hz
  • Výkon: 1000W
  • Prevádzkový tlak:? 15,5 kPa
  • Objem nádoby: 18 litrov

Hlučnosť:

• , zakúpené v DigiTel HS

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2019, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Cena, sací výkon
    • Dúfala som, že mi to uľahčí prácu a nebude sa toľko prášiť pri každodennom čistení krbu. Omyl .Vyskúšali sme túto cenovú reláciu, ale rýchlo sa zanesie filter. Neviem či sa tak správajú aj drahšie vysávače, ale ak raz začnete vysávať krb s týmto, tak to vysajte na jedno pustenie. Rozhodne nevypínajte stroj, inak vás čaká kúdeľ popolového prachu vyfúknutý z filtra pri opätovnom spustení. Ten filter treba vždy dobre vyklepať, dokonca mám pocit, že v manuáli je aj umytie pod vodou. Vraciam sa k lopatke a metličke
  • , zakúpené v BONUSKO

Dobre parametre - dobra cena.